گردن انتقاد فوتبال بازیکنان جام جهانی

گردن: انتقاد فوتبال بازیکنان جام جهانی فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جشنواره کارلووی واری شروع شد

در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم کارلووی واری که دیشب جمعه شروع به کار کرد، تیم رابینز از ترامپ به عنوان هیولا یاد کرد.

جشنواره کارلووی واری شروع شد

جشنواره کارلووی واری شروع شد

عبارات مهم : بازگشت

در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم کارلووی واری که دیشب جمعه شروع به کار کرد، تیم رابینز از ترامپ به عنوان هیولا یاد کرد.

به گزارش مهر، پنجاه وسومین دوره جشنواره فیلم کارلووی واری دیروز جمعه با حرکات نمایشی ژیمناستیک، آتش بازی و فراخوانی جهت دست به عمل زدن از سوی تیم رابینز شروع به کار کرد.

در مراسم افتتاحیه این جشنواره که با حضور تیم رابینز بازیگر و کارگردان آمریکایی انجام شد، وی ترامپ را جهت واکنش‌ها خشونت آمیز با کودکان پناهنده مورد خطاب قرار داد و به انقلاب مخملی چک به رهبری واسلاو هاول در سال ۱۹۸۹ ادای احترام کرد. وی تاکید کرد که درست مثل زمانی که مردم در گروه های بزرگ در پراگ حاضر شدند تا خواستار آخر کمونیسم شوند، امروز هم دنیا به چنین مردانی نیاز دارد.

وی با یادآوری فیلم «بازگشت به آینده» محصول ۱۹۸۵ و تلاش ناموفق خودش جهت به دست آوردن نقش مهم آن، اعتراف کرد که این روزها با خواندن اخبار، تصویری از یک «بچه هیولای زودرنج و پر ادعا» در ذهنش تداعی می شود.

بازیگر «رستگاری در شائوشنگ» یادآور شد که مفهوم سفر در وقت که در این فیلم مطرح شد امروز بیش از پیش مورد توجه است چراکه تنی چند از آنهایی که در قدرت هستند می خواهند آمریکا را به عقب و به دهه ۱۹۵۰ بازگردانند. رابینز گفت: ما لحظات مارتی مک فلای (شخصیت مهم فیلم «بازگشت به آینده») را تجربه می کنیم.

وی با ادامه صحبت هایش از فیلمسازان خواست جهت حقیقت بجنگند و داستان هایی نیرومند تولید کنند نه اینکه تسلیم «عروسک های پروپاگاندا» و «جهان مارول» بشوند. او به بازیگران و صورت های معروف چنین خطاب کرد: مقاومت کنید، مقاومت کنید، مقاومت کنید.

در مراسم افتتاحیه فستیوال فیلم کارلووی واری همچنین به میلوش فورمن کارگردان نامی چک که ماه آوریل درگذشت، ادای احترام شد. حاضران در مراسم به افتخار مردی که به قول جیری بارتوسکا رییس جشنواره، کشورش را با یک چمدان ترک کرد و با دو اسکار بازگشت، کف زدند.

در این مراسم فیلم «عشق های یک بلوند» ساخته ۱۹۶۵ فورمن که از آثار کلیدی موج نوی چک محسوب می شود، به نمایش درآمد. همچنین ارکستر سمفونیک ملی چک کنسرتی از موسیقی فیلم های فورمن اجرا کرد که قطعاتی از موزارت که در فیلم «آمادئوس» به کار رفته بود از جمله آنها بود.

جشن فیلم کارلووی واری که تا ۷ جولای ادامه خواهد داشت همچنین میزبان بازیگر دانمارکی تِرین دیرهولم بازیگر «نیکو» در سال ۱۹۸۸ و توماسین هارکورت مکنزی بازیگر «ردپایی نگذار» ۲۰۱۸ بود.

تیم رابینز به عنوان مهمان در همه طول هفته در این جشنواره حضور خواهد داشت و حتی ۴ جولای با گروه موسیقی اش در خارج از پراگ برنامه اجرا می کند.

جشنواره کارلووی واری شروع شد

واژه های کلیدی: بازگشت | بازیگر | جشنواره | جشنواره | بازیگران | جشنواره فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz