گردن انتقاد فوتبال بازیکنان جام جهانی

گردن: انتقاد فوتبال بازیکنان جام جهانی فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش به حیثیت جهانی‌اش لطمه نمی‌زند/ بازیکنان از نظر تاکتیکی و تکنیکی شرایط خوبی دارند ، کلانی

پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد است می‌توان بعد از جام جهانی از تیم ملی انتقاد کرد و در حال حاضر وقت حمایت از این تیم است.

کی‌روش به حیثیت جهانی‌اش لطمه نمی‌زند/ بازیکنان از نظر تاکتیکی و تکنیکی شرایط خوبی دارند ، کلانی

کلانی: کی روش به حیثیت جهانی اش لطمه نمی زند/ بازیکنان از نظر تاکتیکی و تکنیکی شرایط خوبی دارند

عبارات مهم : انتقاد

پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد است می توان بعد از جام جهانی از تیم ملی انتقاد کرد و در حال حاضر وقت حمایت از این تیم است.

حسین کلانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به شرایط تیم ملی فوتبال در فاصله کمتر از ۲۰ روز باقی مانده به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، اظهار کرد: متاسفانه من به خاطر این که تمرینات تیم ملی را از نزدیک ندیده ام و آشنایی کافی هم از بازیکنان ندارم نمی توانم به طور دقیق راجع به شرایط تیم ملی اظهار نظر کنم. تا جایی که می دانم فدراسیون فوتبال تمام تلاشش را جهت این که تیم ملی نتیجه مناسبی بگیرد، انجام داده هست. البته نتیجه مناسب به این معنا نیست که ما حتما به مرحله دوم جام جهانی افزایش کنیم. با این حال در فوتبال هیچ چیز مشخص نیست و در دوره قبل دیدیم که برزیل با هفت گل مغلوب آلمان شد و امسال ایتالیا نتوانست به این مسابقه ها افزایش کند. حتی در وقت فوتبال بازی کردنمان کره شمالی در جام جهانی شگفتی ساز شد و لقب “توفان زرد” گرفت ولی بعد از این مسابقه ها برابر کشور عزیزمان ایران شکست خورد.

او افزود: با توجه به دانش کارلوس کی روش و این که او یکی از مربیان تراز اول دنیا محسوب می شود به این تیم امیدوار هستیم. او توانسته در تیم ملی همبستگی ایجاد کند. در کار گروهی همبستگی بااهمیت ترین عامل هست. همچنین خودبینی در تیم ملی کم شده است و بازیکنان ما مصمم هستند. آنها حتی از نظر تاکتیکی و تکنیکی هم در شرایط خیلی خوبی قرار دارند.

کی‌روش به حیثیت جهانی‌اش لطمه نمی‌زند/ بازیکنان از نظر تاکتیکی و تکنیکی شرایط خوبی دارند ، کلانی

پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران با بیان این که اردوی ترکیه باعث زیاد کردن اعتماد به نفس بازیکنان می شود، گفت : بازیکنانی که به جام جهانی روسیه می روند تقریبا مشخص شده است اند و در حال حاضر نیز ملی پوشان انگیزه زیادی دارند تا خودشان را در تیم ملی فیکس کنند. به همین علت من به این تیم امیدوارم.

کلانی در ادامه راجع به جو منفی که در یکی، دو هفته اخیر علیه تیم ملی به وجود آمده تاکید کرد: اختلاف سلیقه هر لحظه وجود دارد. ما باید ببینیم نشانه از انتقادات علیه تیم ملی چیست. بعضی به خاطر لطمه زدن به این تیم انتقاد می کنند و بعضی هم به خاطر اختلاف سلیقه ای که با کی روش دارند انتقاد می کنند. ما از شرایط واقعی تیم خبر نداریم و آشنایی ما از تیم ملی سطحی است.

پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد است می‌توان بعد از جام جهانی از تیم ملی انتقاد کرد و در حال حاضر وقت حمایت از این تیم است.

او ادامه داد: من خودم از دعوت نشدن سید جلال ناراحت هستم، هم به این خاطر که بازی او را دوست داشتم و هم به این خاطر که پرسپولیسی بود ولی پیش خودم حساب کردم که من چه شناختی نسبت به عملکرد بازیکنان در اردوی تیم ملی دارم؟ صد درصد کارلوس کی روش و کادر فنی اش نمی خواهد کار و رزومه خودش را خراب کند و غرور یک ملت را جریحه دار کند. او می داند باید کاری کند که مردم از عملکرد او راضی باشند. کی روش در درجه اول به خاطر حیثیت جهانی خودش و در درجه دوم به این خاطر که مدیون مردم، رسانه ها و فدراسیون فوتبال است که در این مدت همه جوره او را همراهی کرده اند. باید عالی ترین عملکرد را داشته باشد. بنابراین نمی خواهد به حیثیت خودش لطمه وارد کند.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال، خاطر نشان کرد: قضاوت من حتی به عنوان یک پیشکسوت فوتبال و کسی که در این فوتبال زحمت کشیدم به این خاطر که از تیم دور بودم نمی تواند منصفانه باشد. من به عنوان یک قدیمی از رسانه ها می خواهم که از تیم ملی فوتبال حمایت کنند. من هر چقدر از کی روش به خاطر گزینش هایش ناراحت باشم در برهه کنونی باید به تیم ملی کمک کنم.

او در آخر گفت : من در حال حاضر نباید از تیم ملی انتقاد کنم و حاشیه ساز آنها باشم. در حال حاضر وظیفه ما حمایت هست. بعد از بازگشت تیم ملی که ان شاء الله با موفقیت همراه هست، می توانیم به آنها گوشزد کنیم که اگر نکاتی را رعایت می کردند موفقیت بیشتری کسب می شد.

کی‌روش به حیثیت جهانی‌اش لطمه نمی‌زند/ بازیکنان از نظر تاکتیکی و تکنیکی شرایط خوبی دارند ، کلانی

واژه های کلیدی: انتقاد | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz